Jak schudnąć 5 kg na basenie?

Ile trzeba pływać w Aquaparku, żeby schudnąć 5 kg. Trudno jest określić, ile czasu musimy ciężko pracować, kiedy odlatujemy, aby schudnąć. Na pożądany efekt i wynik może wpływać wiele czynników. Oznacza to, że każdy z nas ma inny metabolizm i metabolizm, a nasz wiek, płeć i styl życia odgrywają ogromną rolę. Prawie nikt by nie pomyślał, ale dzięki ciężkiej pracy i zdecydowanej determinacji, spalamy kalorie pływając znacznie szybciej niż popularne bieganie lub ćwiczenia na Nord-Trek.

Zszokowany i niewiarygodny. Wszystko to spowodowane jest przemieszczeniem naszego ciała, co zmniejsza wpływ grawitacji i gęstości wody, a także stawia naszemu organizmowi duży opór. Pływanie w wodzie powoduje, że tłuszcz jest zrzucany z naszego organizmu i spala się liniowo, czyli od góry, czyli twarzy i szyi. Następnie dół łydki, udo. Niestety obie linie zbiegają się wokół bioder i brzucha. Po pierwsze, musimy pamiętać, że tracimy na wadze poprzez ujemny bilans kalorii i ćwiczenia. Weźmy na przykład osobę ważącą około 60 kilogramów, która pływa w klasycznym stylu z 30-minutowymi przerwami i spala około 240 kcal.

Jednak raczkując, aby pływać, możemy spalić do 350kcal w tym samym przedziale czasowym, podczas gdy używanie technologii pełzania przez 1 godzinę intensywnego pływania straci 1000kcal. Godzina rekreacyjnego pływania w wodzie straci 360kcal. Wykonuj gimnastykę i aerobik w wodzie w postaci około 400-700kcal. Ilość utraconego tłuszczu podczas ćwiczeń na aquaparku dla dzieci w dużej mierze determinuje pokonany dystans. Powyższa technika pływania. Nawet jeśli temperatura jest ważna, ciepło, które tracimy, jest zimniejsze.

Wymienimy zasady odchudzania w basenie. Do pływania używamy górnej części ciała, poprawia to kondycję serca. Poprawia napięcie dekoltu. Najlepiej zacząć od 10 do 20 minut treningu trzy dni w tygodniu. Stale zwiększaj od 30 minut do 45 minut co pięć dni. Musimy zastosować co najmniej 2-3 techniki, aby urozmaicić pływanie, aby w ciągu kilku godzin schudnąć i przyspieszyć metabolizm. Najpoważniejszym błędem po intensywnym treningu lub pływaniu jest dużo jedzenia.

Udowodniono, że niska temperatura wody w hotelu z basenem zewnętrznym zwiększa nasz apetyt. Dlatego w pobliżu warto przygotować jogurt lub owoce. Ćwicz w wodzie. Aby wzmocnić mięśnie i ramiona, chodź po wodzie. Musisz wskoczyć do wody po szyję, a potem unieść kolana. Jednocześnie ugnij ramiona. Huśtawki nóg mogą poprawić nasze biodra. Uniesienie nóg może poprawić mięśnie brzucha i talię. Wróć na basen, chwyć krawędź obiema rękami i unieś wyprostowane nogi.

Skakanie świetnie wpływa na wygląd nóg, będą one bardziej symetryczne. Reasumując, aby zredukować wagę o 5 kg, musimy przyjąć wszystkie powyższe opcje i częstotliwości pracy oraz dążyć do uzyskania satysfakcjonujących efektów. Jeden może potrwać 3 tygodnie, drugi miesiąc, a inni dłużej. Wszystko zależy od nas i naszej determinacji, poświęcenia i determinacji